Wpadnij na mój event biegowy – Hunt Run

0

Jak wiesz na co dzień uprzykrzam sobie życiem treningami i chciałbym się z Tobą tym podzielić. Taka przykrość to sama przyjemność. Od 2 lat organizuję również zawody sportowe z „przygodami”. Teraz będzie już 3cia edycja. W tym roku przed zawodami wraz z całym zespołem organizacyjnym postanowiliśmy dodać również obóz sportowy Campem nazywany. Większość informacji na temat całego przedsięwzięcia znajdziesz na stronie oficjalnej wydarzenia. To co jest zamysłem Campu to holistyczne podejście do treningu, techniki wykonywania ćwiczeń, regeneracji, odżywiania i stylu życia do jakiego zmusza nas sport z finałem, którym będzie udziału w biegu i sprawdzenie tego czego się nauczyliście. Będzie bardzo fajna i mocnakadra trenerska, która umili Ci spędzanie wolnego czasu. Pewnie już wiesz, a jak nie wiesz to się dowiesz, że bieganie to nie tylko bieganie. Ćwiczenia siłowe to nie tylko podnoszenie ciężarów, podciąganie na drążku lecz również przeciwdziałanie kontuzjom. Oprócz programowych treningów będą również nieoficjalne. Np. będziesz mógł/a wybrać się ze mną o 5:30 na basen, czy przejechać się jeszcze wcześniej na rowerze. Dieta nie tylko wegańska, ale będziesz miał/a okazję przekonać się, że na samych „chwastach” też można przenosić góry. Składam więc na Twoje ręce:

Oficjalne zaprosznie na Hunt Run

  • bieg Polowanie na Biegaczy

W Bałtowskim JuraParku czeka na Was dzika przyroda, bujne tereny a na nich trasa drugiej edycji HUNT RUN – Polowanie na Biegaczy! Wyobraźcie sobie ok.12 km po błotach, mokradłach, wąwozach, stromych stokach, w lasach, przez naturalne i sztuczne przeszkody. Aż chce się biegać!

Limit 300 osób.

  • Hunt Run Camp

Marzyliście kiedyś o obozie, na którym będziecie mogli robić (prawie) wszystko? Na którym, każdy dzień będzie pełen sportowych niespodzianek i wrażeń oraz z wielu dyscyplin sportowych? Do tego zdrowe odżywianie i możliwość zapoznania się nowymi trendami dietetycznymi.

Limit 30 osób.

Wejdź na stronę przejrzyj fotki i filmy jak bawili się biegacze w zeszłym roku, przyjedź na Camp lub ewentualnie wystartuj w samych zawodach. Więcej informacji znajdziesz na:

Adam

(Visited 152 times, 1 visits today)

About author

Adam Sułowski

Adam Sułowski to Ultra Triathlonista, Organizator Hunt Run - Polowanie na Biegaczy, autor Ultra Kukbuk StrąkMan'a i Time 2 Tri i przede wszystkim StrąkMan. Moim celem numer jeden jest wyścig na dystansie UltraMan - 10km pływania, 421km jazdy na rowerze, 84km biegu. Planem numer jeden są Mistrzowstwa Świata UltraMan na Hawajach. Misją jest znalezienie balansu w życiu między tym co nierealne i osiągalne poprzez przemierzanie drogi z punktu A do punktu B. Coraz częściej dostrzegam jednak, że: "Sztuka życia polega na tym by cieszyć małym, a wytrzymywać najgorsze." W.H. Double IronMan Finisher - 7,6km pływania + 360km jazdy na rowerze (avs 31,1km/h) + 84km bieganie - 23h53min! UMUK Finisher- 10km pływania + 421km jazdy na rowerze + 84 bieganie

No comments

Przeczytaj także

Pomóż mi pojechać na UltraMana

Takie czasy. Niestety mój Sponsor Główny oznajmił mi, że nie może mnie wesprzeć w 100% na mój wyjazd. Jak możesz to podrzuć szefowi w firmie ...
0

Your Cart